2 yıla yakın bir süredir burada yazmaya çalışıyorum. Bu blogun oluştururken amacım; deneyimlerimi paylaşmak,sektörden haberler vermek, kısaca pazarlama iletişimi endüstirisine ve sektöre benim açımdan bir bakış atmaktı. Ama yetmedi.

Kendimi ifade etmek için sadece bu blog yetmedi. Yeni arayışlar içerisindeyim. Kısa bir süre sonra hayata,siyasete son günlerin popüler konusu din'e yani yaşamımızı sürdürken, hayatı yaşarken kullandığımız tüm "argümanların" olduğu, bunlara dair gözlemlerimi fikirlerimi yazdığım bir blog oluşturmak istiyorum. Evet "argüman" dedim. Bence hepimizin hayatta bazı amaçları var ve bu amaca giden yolda kullandığımız argümanları biz seçiyoruz bizi biz yapan ve hayatımızı değiştiren argümanlarla ilgili yazma fikri beni heyecanlandırıyor.

Kendimi bildim bileli insan seçimleri,nedenleri ve bu seçimlerin insan hayatı etkileri üzerinde düşünmüşümdür. Yeni bir insan tanıdığımda özellikle sorduğum sorular vardır. Bu sorular üzerinden karşımdakini analiz sürecini başlatmış olurum.
-Bu süreç bazen istemdışı bile ilerleyebiliyor.- Çok açık söylemem gerekirse daha bugüne kadar sorduğum bu sorular üzerinden yaptığımı analizlerde yanılmadım. Bu bizim yani bu coğrafya insanlarının temeldeki farkılıklarına rağmen özde benzeşmesinin en büyük nedenlerinden biri bu benzeşme bazen iyi olsa da aslında belli kalıplar içerisinde yaşadığımızında bir göstergesi. Bunlarla ilgili yazmakta keyifli, zaman zaman da sancılı olacak.

Yeni blogda yaşadığım ilişkilerle(arkadaşlık,aşk) ilgili de yazmak istiyorum kişileri ifşa etmeden kendi ilişkilerim üzerinden kadın erkek ilişkileriyle ilgili yazmak fikri eğlenceli gelmeye başladı. -biliyorum aslında o kadar da eğlenceli değil-

Uzun lafın kısası;İlk defa oluyor ve sanırım ben bir koridordan geçiyorum ve bu koridordan çıktığımda eski "ahmet" olmayacak kendime not düşmek içinde bu blogu oluşturuyor olacağım.

Bakalım...